FINNMASTER

Merkezi Finlandiya’da Kokkola isimli dünyaca ünlü tekne üretim bölgesinde yer alan Oy Finn-Marin Ltd. şirketi tarafından, 1996 yılında kurulmuştur.  O tarihten beri üretilmekte olan “FINNMASTER” marka fiber tekneler, başta İskandinav ülkeleri olmak üzere, Avrupa’da, gerek kalitesi ve gerekse denizci yapıları ile sınıfında en takdir edilip, güvenilen ve bu nedenle de denizi ve denizciliği bilen kişilerce tercih edilen marka olmuştur.

 

 

Finnmaster 68 DC

68 DC – Macera Vaad Eden Bir Tecrübe

Finnmaster 68 DC modeli spor ve şık tasarımın mükemmel birleşimini temsil eder. Bu hızlı ve çevik tekne, eğlenmek için birçok olanak sunuyor – örneğin, su üzerinde macera için su kayağı deneyin. Bu teknenin standart temel donanımları, her hangi bir teknenin standart normlarına göre çok daha yüksektir ve bu tür konforlu donanımı sayesinde, aynı zamanda uzun yolculuklar için uygun koşullar sağlanabilir.

 

 

Finnmaster 62 DC

Cruiser koleksiyonu: Eğlenceli Anlar ve Canlandırıcı Hız..

Finnmaster 62 DC Eğer yaz dönemindeki güneşli günlerde, aileniz ve arkadaşlarınız ile su üzerinde keyifli zaman geçirmenin dayanılmaz hafifliği sizi cezbediyor ve bu keyiften olabildiğince yararlanmak istiyorsanız, o zaman çevik ve hızlı hareket edebilen denizci bir tekne olan 62 DC modeli, sizi büyüleyici yeni hedeflere taşıyabilecek nitelikte bir teknedir.

 

Finnmaster 49 CC

Çok yönlülük için ideal bir tekne…

Finnmaster 49 CC modeli, kısa geziler için rahat, konforlu ve ideal büyüklükte, ortadan konsollu bir tekne modelidir. Beş yolcu kapasitesi olup, 3 kişi baş tarafta, bir kişi de tekneyi kullanan şahsın yanında rahatça oturabilir.

 

 

Finnmaster 55 BR

Aileler için ideal bir tekne…

Finnmaster 55 BR model tekne ile rahatlıkla su kayağı yapabilir, şişirilebilir deniz sporları grubu çekerek,  denizde keyif sürebilir, sahil boyunca günlük geziler yapabilirsiniz. Sözün özü; 6 kişi kapasitesi ile tipik bir aile teknesi olarak, güvenlikten ödün vermeden, kısa kıyı yolculukları ve farklı su sporları aktiviteleri yapabileceğiniz ve bütün aile fertleri için mükemmel bir modeldir.