DIŞTAN TAKMA MOTORLAR

2019 Yamaha Outboards F425 HP

XTO Offshore®, üst düzey tekne tasarımcılarıyla yıllarca süren işbirliğinin sonucudur ve offshore’da güç ve verimlilik elde etmek için sıfırdan inşa edilmiştir. Sudaki en yüksek sıkıştırma oranı, elektrikli direksiyon sistemi gibi endüstri ilkleri ve iridyum bujiler ve dörtlü termostatlar gibi mühendislik dokunuşları gibi etkileyici istatistikler sayesinde, olağanüstü güç, dayanıklılık, kontrol ve güvenilirlik için üretilmiştir.

  • Yıl : 2019
  • Yamaha Marine
  • F425
  • Tavsiye Edilen: Octane 89 | Önerilen Filtrasyon: Yamaha 10-Micron Yakıt / Su Ayırma Filtresi (harici)

  • 25 “şaft: 952 lbs (432 kg) | 30” şaft: 977 lbs (443 kg) | 35 “mil: 999 lbs (453 kg)

 

2019 Yamaha Marine F350C

Yamaha’nın yeni, amaca yönelik inşa edilmiş 5.3 litrelik 350 beygir gücü gücündeki V8 dıştan takma motor, açık suyu kontrol altına alırken güvenilirlik, stil ve güven sağlayarak rekabeti geride bırakıyor. Artık imzalı Yamaha grisi veya yeni sedefli beyaz renkte mevcut olan F350C, en zorlu taleplere dayanacak şekilde tasarlanmış ve benzeri görülmemiş, sektör lideri, beş yıllık sınırlı bir garantiyle desteklenmiştir. Beygir gücü sınıfında, itme ve güven için gerçekten eşsiz.

F350C bir mühendislik başarısıdır. Etkileyici yer değiştirmesi ve gelişmiş valf sistemi gücü ve gaz tepkisini arttırır, kolayca 350 hp üretir ve 2000 ~ 3500 RPM’ler arasında inanılmaz tork üretir. Ve büyük bir açık deniz tekneniz olduğunda bu tamamen torkla ilgilidir. Sizi bir uçağa sokmanın gücü ve sahipleri Yamaha’nın 5.3L V8 F350C dıştan takmalı motorundan başka bir şey olmadığını size söyleyecektir.

Yıl : 2019
Marka : Yamaha Marine
Model :  F350C
Yakıt Tipi :  Tavsiye Edilen: Octane 89 | Önerilen Filtrasyon: Yamaha 10-Micron Yakıt / Su Ayırma Filtresi (harici)
Kuru Ağırlık : 25 “şaft: 763 lbs (346 kg) | 30” şaft: 780 lbs (354 kg)

 

YAMAHA F200

Yamaha’nın en son ürettiği harika model

Yamaha’nın, uzun süredir ürettiği 6 silindirli F200 – F225 – F250 serisi dıştan takma motorlardan, özellikle yüksek sürat, az ağırlık ve yüksek manevra gerektiren; balıkçılık, su sporları ve çabuk intikal için turlarda kullanılan tekneler dikkate alınarak, çok daha hafif, ama en az eskisi kadar, hatta ondan da fazla tork üreten, tamamen yepyeni bir dizayna geçilmesi konusunda devrim niteliğinde bir karar alınmıştır. Yamaha, bunu da 2013’de silindir sayısını 6’dan 4‘e ve de malzemelerin ağırlıklarını da ciddi oranlarda düşürerek dünyanın 4-zamanlı 200HP kategorisinde en hafif motorunu pazara sunmuş olmakla gerçekleştirmiş ve böylece yakıt ekonomisinde çok yüksek bir verim sağlamayı başarmıştır.

 

 

 

YAMAHA F225 – F250 – F300

Yamaha’nın Ürettiği Güçlü Yeni Nesil Üniteler…

Yamaha profesyonel ya da özel eğlence amaçlı F225 / F250 ve F300 serisinin pazara sunulması, mükemmel bir üçlü güç kombinasyonu doğurmuştur. En son Yamaha Marine teknolojileri, gelişmiş motor yapısı ve emme / egzost sistemleri dizaynı, mikro-kompüter kontrolü ile mükemmel yakıt – hava karışım ve ayarları ile yanma verimini yükselterek,  bakım periyotlarında da kolaylık ve tasarruf sağlamaktadır.

 

 

 

YAMAHA F 350

Yamaha’nın Ürettiği En Güçlü Üniteler…

Yamaha F350 serisinin pazara sunulmasının, dıştan takma motorlar tarihinde bir dönüm noktası olduğu evrensel olarak kabul edilmiştir. Onlar, dünyanın bugüne dek görmüş olduğu en güçlü ve ileri teknoloji ürünü dört zamanlı dıştan takma motorlarıydı.

 

 

 

 

YAMAHA F 115 – F150

Performans Güç Bandının Genişletilmesi

Akıllara durgunluk veren F200 ve F225 modelleri tanıtılıncaya kadar, hiçbir motorda, F100 – F115 ve F150modellerinin sahip olduğu hıza ve güç / ağırlık oranına yaklaşılamamıştı. Ve tabi ki, onlar; bu güç seviyesinde lider durumundaydılar ve büyük bir kesim tarafından kendi sınıflarında teknik açıdan en gelişmiş dört zamanlı motorlar olarak kabul edilmekteydiler.

 

 

 

 

YAMAHA F100 D

Performans Güç Bandının Genişletilmesi

Akıllara durgunluk veren F200 ve F225 modelleri tanıtılıncaya kadar, hiçbir motorda,F100 – F115 ve F150 modellerinin sahip olduğu hıza ve güç / ağırlık oranına yaklaşılamamıştı. Ve tabi ki, onlar; bu güç seviyesinde lider durumundaydılar ve büyük bir kesim tarafından kendi sınıflarında teknik açıdan en gelişmiş dört zamanlı motorlar olarak kabul edilmekteydiler.

 

 

 

 

YAMAHA F70

Yamaha F70 HP motor, geniş yelpazedeki tekne tiplerinde, özel ve su sporları aktivitelerinde kullanılabilen, sınıfında en hafif ve çok güçlü olan bir motordur.

 

 

 

 

 

YAMAHA F50

Her yönü ile temizlikten yana olan Bot/Tekne Sahibi ve Meraklıları…

Çevreye önem veren bot/tekne meraklılarının, temizlik bilincine sahip bir şekilde de su üzerindeki faaliyetlerden zevk alabileceklerine inanmaktayız! 

 

 

 

 

YAMAHA F30-F40

Her yönü ile temizlikten yana olan Bot/Tekne Sahibi ve Meraklıları…
Çevreye önem veren bot/tekne meraklılarının, temizlik bilincine sahip bir şekilde de su üzerindeki faaliyetlerden zevk alabileceklerine inanmaktayız! İşte bu noktada, Yamaha’nın dünyaca tanınan efsanevi teknolojisi ve sanat harikası deniz mühendisliği, kendi sınıfındaki en gelişmiş ve en ‘temiz’ dört zamanlı motorlardan üç tanesi ile yardıma koşmaktadır.

 

 

 

 

 

YAMAHA F25

F20HP, 362 cc, 2 silindirli ve SOHC (üstten tek egzantrikli), sıra tipi bir motora haizdir.
Manuel ve elektrikli ilk çalıştırması; manuel trim (MH) ve power tilt (EP) opsiyonu olmak üzere olmak üzere de üç farklı versiyonu bulunmaktadır. 

 

 

 

 

YAMAHA F15 – F20

F20HP, 362 cc, 2 silindirli ve SOHC (üstten tek egzantrikli), sıra tipi bir motora haizdir.
Manuel ve elektrikli ilk çalıştırması; manuel trim (MH) ve power tilt (EP) opsiyonu olmak üzere olmak üzere de üç farklı versiyonu bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

YAMAHA F9.9

Model: Dört zamanlı – F9,9-F15-F20-F25 HP
Yamaha’dan Dört Harika Dört Zamanlı Motor Daha…

Bu süper ve modaya uygun, çift silindirli ve dört zamanlı motorların her biri, her kullanıcıyı memnun edecek birçok avantajıyla, sınıfında lider konumundadır. Bu avantajlar arasında; sürüş konforu, güçlü performans, sorunsuz çalışma, yakıt ekonomisi, düşük egzoz emisyonu ve çok yönlü kullanım gibi özellikler bulunmakta olup, her özellik, bu dıştan takma motorların, ticari, profesyonel ya da eğlence amaçlı kullanım için mükemmel bir tercih durumuna gelmesine katkıda bulunmaktadır.

 

 

YAMAHA F2,5hp

Dıştan Takma Motorlar:
Model : Dört zamanlı F2,5-4-6-8 HP

Güçlü, Dört Zamanlı Portatif tip Modeller!
Orijinal F4’ün sorunsuz şekilde çalışması, sağladığı güç ve yakıt ekonomisi, piyasaya sürüldüğü andan itibaren dünyanın her yerindeki küçük bot sahiplerinin dikkatini çekmiştir. Yamaha’nın öncü teknolojisi sayesinde sonunda, kullanımı eğlenceli ve sahip olunması bir ayrıcalık olan, kapasitesi yüksek, güvenilir ve modaya uygun diğer motor modelleri de kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. 

 

 

YAMAHA F6C

4 Zamanlı – Yamaha Dıştan Takma Deniz Motorları
 
Model: Dört zamanlı F2,5 – F6 HP